Mext služby

Co umí služba Mext?

Řekněme, že váš potenciální zákazník plánuje svoji dovolenou a sbírá po internetu potřebné informace. Vaše firma podniká v turistickém ruchu a potřebujete, aby si vás zákazníci hledající po internetu informace před dovolenou našli kliknutím na jakýkoliv odkaz ve výsledcích vyhledávání.

Zákazníci jsou zvyklí hledat různými způsoby: přes vyhledávač Google, sociální síť Facebook, nebo třeba online katalog ZlatéStránky.cz. Vaše webové stránky a název společnosti nemusí vůbec znát, ale vaše nabídka je může zaujmout. Až následně se přes odkaz dostanou na váš web a dovolenou si objednají?

Díky službě Mext si můžete zajímavou zákaznickou nabídku v platformě rovnou vytvořit a následně jedním klikem rozeslat až na 20 nejnavštěvovanějších zdrojů českého internetu. Mext.cz šetří váš čas, nervy vašich zákazníků i náklady na aktualizaci firemních informací.

Vaše hlavní výhody s Mext.cz

Synchronizace informací napříč digitálním světem s jediným Superprofilem

Synchronizace informací napříč digitálním světem s jediným Superprofilem

Ovládněte desítky profilů a zápisů vaší firmy na internetu jediným Superprofilem MEXT. Aktualizujte své informace během pár vteřin napříč internetem. Vaše digitální prezentace je pro zákazníky klíčová. Více o Digital Presence Managementu

Naslouchejte svým zákazníkům a mluvte s nimi!

Naslouchejte svým zákazníkům a mluvte s nimi!

Sbíráme recenze a zmínky o vaší firmě z celé sítě MEXT a vy tak máte okamžitě přehled, co o vás říkají. A můžete rovnou reagovat díky přímému propojení na Facebooku, Foursquare, Google + a jiných jednoduše přímo z platformy.

Lepší pozice ve vyhledávání Google, Seznam, Bing

Lepší pozice ve vyhledávání Google, Seznam, Bing

Víc odkazů = vyšší pozice = víc zákazníků. Silné a důvěryhodné zdroje v síti MEXT a aktuální informace v nich hrají hlavní roli pro vyhledávače. Ty jim plně důvěřují a díky zpětným odkazům na váš web tak přímo posilujete sílu a pořadí vašeho webu

Zveřejněte své informace najednou kdekoli a na jakémkoli zařízení

Zveřejněte své informace najednou kdekoli a na jakémkoli zařízení

MEXT je vaše přímé napojení na nejdůležitější světové i české online zdroje - vyhledávače, katalogy, mapy, navigace. Budete díky nim k nalezení bez ohledu na to, kde a jak vás zákazník zrovna hledá - v práci, v autě, na ulici nebo doma u televize.

Statistiky návštěvnosti

Statistiky návštěvnosti

Čísla, čísla, čísla. Nikdo je nemiluje, ale bez nich to nejde. Jsou odrazovým můstkem pro další rozvoj vaší firmy. I proto najdete v Mextu pokročilý analytický nástroj na sledování statistik firemních záznamů a sociálních sítí.

Ušetříte čas a peníze

Ušetříte čas a peníze

Můžete trávit večery aktualizací firemních údajů a prohledáváním internetu, co a jak kde máte uvěřejněno nebo co o vás říkají zákazníci. Vezměte raději rodinu za ušetřené peníze a čas na večeři... Nebo pozvěte kamarády na pivo. Je to na Vás.