Google.cz

Google.cz

Google.cz nejpoužívanější internetový vyhledávač. Umožňuje uživatelům vyhledávat pomocí klíčových slov. Zadá-li uživatel klíčové slovo ve tvaru CO & KDE (nebo v prohlížeči povolí identifikaci polohy), získá výsledky z Google Map a dalších online katalogů.

Pro podporu lokálního marketingu je pořadí výsledků tohoto typu vyhledávání klíčové. Poskytují-li firmy společnosti Google pravidelně aktualizované informace, získávají tak konkurenční výhodu. Služba Mext.cz je v České republice jedinou platformou, která firmám takovou výhodu umožňuje. Pomáhá spravovat informace o vaší firmě a vašich provozovnách nejen na Google, ale v dalších 24 důležitých zdrojích. Je to rychlé, jednoduché a přizpůsobené vašim potřebám.

V dnešním světě plným chytrých telefonů, mobilů a bezpilotních vozů, jsou vyžadována aktuální data na internetu stále častěji. Pro kvalitní lokální marketing je nejdůležitější mít veškerá data aktuální převážně ve vyhledávači Google.

Se službou Mext.cz můžete spravovat veškerá data o vaší firmě na Google. Jedná se o nástroj, kde můžete spravovat veškeré informace o vaší firmě v Google vyhledávání, na Google mapách, na sociálních sítích.

Zobrazit

Vyhledávač Google

Díky hlavní stránce ve vyhledávači můžete mít přehled o veškerých svých aktivitách a tak se maximálně soustředit na prodeje. Je důležité, mít firemní údaje vždy aktuální.

 • Lokalizační data

  Synchronizujte automaticky vaše jméno, adresu, telefonní číslo a otevírací hodiny přímo ze služby Mext.

 • Otevírací hodiny

  Aktualizujte si otevírací dobu podle vaší potřeby na všech vašich pobočkách.

 • Kategorie

  Vyberete si kategorie tak, aby přesně definovaly vaše podnikání ve výsledcích vyhledávání.

 • Loga

  Synchronizujte si logo na firemním profilu, budete lépe „vyčnívat“ ve výsledcích vyhledávání a mapových podkladech napříč internetem.

 • Fotografie

  Správný výběr fotografií zajistí odlišnost od konkurence.

google.cz

Google Mapy

Aktualizované údaje jsou klíč k úspěchu mezi lokálními firmami. Se službou Mext můžete okamžitě reagovat na podněty kolem vás. Z jednoho místa si aktualizujte otevírací dobu či kontaktní údaje na Google Mapách. Vaše firma se zobrazí přesně tak, jak vy sami chcete a bez zdlouhavého čekání v databázi Google Mapy s více než se 100 milióny místy po celém světě.

Google+

Sociální sítě jsou stále důležitější pro užší kontakt se zákazníky. Nepodceňujte tuto možnost a dejte příležitost vašim zákazníkům se vyjádřit k vašemu podnikání, díky sociální síti pracující s reálnými daty z celého světa.