Facebook

Facebook

Facebook.com - je nejpoužívanější sociální síť v ČR s téměř 4,5 miliony uživatelů. Facebook slouží uživatelům ke komunikaci, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Pro firemní použití je Facebook vhodný v oblasti lokálního marketingu. Díky službě Mext.cz můžete jednoduše spravovat nastavení vaší firemní lokality i na dalších sociálních sítích, jako Instagram a WhatsApp.

Sociální sítě jsou nedílnou součástí lokálního marketingu, ve skutečnosti je až 13% lokálních informací bráno právě ze sociálních sítí ve výsledcích vyhledávání. Díky službě Mext.cz máte možnost ovládat užitečné informace a zasáhnout tak vaší cílovou skupinu na nejpoužívanější sociální síti po celém světě.

Zobrazit

 • Firemní stránky

  Facebook podporuje správu firemních stránek pro individuální lokality – provozovny. Služba Mext.cz vám automaticky vytvoří stránky a údaje aktualizuje podle zadaných údajů v reálném čase.

 • Recenze

  Sledujete recenze vašich zákazníků a své služby a produkty tak můžete přizpůsobit požadavkům vašich zákazníků.

 • Kalendář

  Vyznačte si v kalendáři probíhající akce a novinky, které následně sdílíte do dalších zdrojů. Máte možnost i do svých vlastních webových stránek.

 • Otevírací hodiny

  Služba Mext.cz aktualizuje na sociální síti otevírací dobu podle vámi dostupných údajů.

 • Produkty a služby

  Máte stále aktualizované vaše nejnovější produkty a služby. Zaujmete vaše stávající i nové zákazníky.

 • Komentáře

  Budete součástí sociální konverzace. Komunikujte se svými uživateli v reálném čase.

facebook.com"